Shizuo x Mayu (+18)

4. února 2014 v 1:21 | Mayu-chan
Mwahaha :D Takže Kimo mě opět dokopala ke psaní :D Takže nádech a... Lehká romantika, erotika a tak nějak všechno :3

Dvě sestry, dva rivalové, dva dny a dvě zcela odlišné povahy...

"Shizu-chan..." fňukla dívka se slzami v očích a krčila se, sedíc na obrubníku. Několik lidí procházejících okolo se na ni divně dívali.
"Shizu-chan..." zopakovala znovu a podívala se na jmenovaného. Ten stál zády k ní opírajíc se o svodidla u silnice. Ne, neopíral se. Vzteky ta svodidla drtil svou obrovskou silou a ona si uvědomila, že to, co se jí stalo, mu neměla říkat. Postavila se a udělala několik kroků k Shizuovi. Položila mu ruku na rameno.
"Zapomeň na to, půjdeme domů, ano?" promluvila na něho a on se k ní otočil se zvláštním výrazem.
"Jak mám sakra zapomenout? Jen se podívej jak tě ti zmetci zřídili! Běž domů, až to vyřídím, přijdu!" zavrčel nevlídně Shizuo, postrčil si do očí své sluneční brýle, přeskočil svodidla a během několika málo chvil se jí ztratil z dohledu.
Šla tedy domů, protože jí bylo jasné, že by nemělo cenu ho nahánět po městě.

Probudilo ji několikaminutové bušení na dveře. Rozespale se posadila a podívala se na hodiny. Digitálky ukazovaly 23:34 a Mayu zapřemýšlela, kdo by se k ní tak pozdě mohl dobývat. Bušení ale neustávalo a tak se ve své noční košilce zvedla a odkráčela dotyčnému otevřít. To, co našla za dveřmi ji překvapilo.
Stál tam Shizuo, ale nevypadal jako normálně. Byl bez brýlí, motýlek a košili rozeplou a natržený koutek úst, kde měl i zaschlou krev.
"Proč neotvíráš?" spustil hned jak Mayu otevřela dveře a hned odvrátil pohled.
"No.. Spala jsem. Co se ti stalo, Shizu-chan?"
"Tohle? Našel jsem si ty hajzly, co tě zbili! Dostali, co zasloužili, šmejdi!" pověděl Shizou s pohledem stále odvráceným.
"Snad nejsou..?"
"Mrtví? Ne, jen se pár dní nepohnou."
"Proč se na mě ani nepodíváš, Shizu-chan?" pověděla znenadání Mayu, vstáhla ruku k jeho tváři a jemně jeho obličej otočila k sobě. Byl trochu zarudlý a jeho pohled stále těkal po místnosti, snažíc se vyhnout pohledu na ni.
"No.. Jsi skoro nahá..." zamumlal. Mayu se podívala dolů a mírně se začervenala. Úplně zapomněla, že má na sobě pouze noční košili.
"Jdu se umýt," řekl Shizuo, otočil se a zmizel v koupelně. Mayu přešla ke komodě naproti rozvrkočené posteli a opřela se o ni. Cítila se trapně, že si neuvědomila své oblečení, ale teď už nemělo cenu se oblékat. Shizuo stejně už všechno viděl a tak by se neměla ani stydět, jenže...
Po několika minutách se Shizuo vrátil a rovnou se natáhl do ještě vyhřáté postele. Protáhl se a znovu se posadil. Natáhl k Mayu ruku a když mu do dlaně vložila tu svou, přitáhl si ji k sobě a ona se mu posadila obkročmo na klín.
"Promiň, Mayu-chan..."
"Za co se omlouváš?"
"To co ti udělali, bylo kvůli mě. Chtěli se přes tebe dostat ke mě..." vysvětlil a pozoroval modřiny na jejích pažích, nohách a částečně hrudníku.
"Jenže to nedomysleli. To nevadí Shizu-chan, důležité je, že jsme oba živí," promluvila Mayu a jedno ramínko košilky jí sklouzlo z ramene.
"Jenže jsi nemusela být naživu...! Kdyby-" nedořekl. Mayu ho přerušila prstem přiloženým na ústa a milým úsměvem.
"Klid. Teď jsme tu jen ty a já, nemusíš být naštvaný."
"Dobře," zamumlal nezřetelně a svými prsty pomohl sklouznout i druhému ramínku. Mayu lehce zatlačila do jeho ramen a donutila ho tím, aby se položil na záda. Sama se nad ním podepřela na loktech a jejich rty se konečně setkaly.
Líbal ji nežně, jakoby se bál, že jí tím ublíží. Že by jí snad po dnešním přepadení bolet každičký kousek těla. Ale Mayu bolest necítila. Místo toho si vychutnávala jeho něžné doteky a hlazení na obnažených zádech a pozadí.
S jeho pomocí si svlékla nepotřebný kus látky, co měla na sobě a poté rozepla zbývající knoflíčky jeho košile a následně i kalhot. Bylo zvláštní jak nežný a opatrný k ní byl. Jeho povaha tomu nenasvědčovala. Každý by očekával, že bude drsný a hrubý a místo toho...
Když byli oba nazí, Shizuo se přesunul nahoru. Chtěl nad tím mít kontrolu. Věděl, že se Mayu nemusí na nic ptát. Její tvář byla rudá a její pohledy naznačovaly, že ho chce. Proto se nerozmýšlel, nastavil se proti ní a jedním pohybem do ní vstoupil. Mayu byla vzrušená, takže to šlo hladce a Shizuo se tak mohl začít pohybovat.
Mayu oběma rukama chytila jeho pozadí, aby ho mohla usměrňovat přesně podle svých představ. A tak Shi do Mayu přirážel, zprvu pomalu a nežně. Jako by se stále bál, že tím jejímu tělu ublíží. Ale s vzrůstajícím potěšením se jeho pohyby stávaly rychlejší a Shizuo se přestával ovládat. Mezitím zvládal zasypávat její krk polibky.
I v Mayu stoupalo vzrušení. Její tiché vzdechy se stávaly hlasitějšími, a když Shizuo zrychlil na maximum a její tělo se dostalo do extáze, vzdechy se protáhly v jeden dlouhý orgastický výkřik. V tu samou chvíli vystoupal na vrchol i Shizuo a díky tomu na jejím krku vytvořil fialový flíček velikosti desetikoruny.
"Mayu..." zašeptal po chvilce unaveně a chtěl se převalit. Ale Mayu ho obemkla pažemi a tím ho zastavila. Měla ráda ten pocit bezpečí a jeho nadvlády, když pod ním leží.
"Copak?" zeptala se ho.
"Jakto, že jsi krom bratra jediná, komu můžu říkat rodina?"Já vím, nestojí to za moc -_- Bohužel se mi chce spát -_- Gomene, Kimo-chan. Příště to bude lepší ^_^
Mayu-chan
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kimo Kimo | E-mail | Web | 4. února 2014 v 13:18 | Reagovat

Pěkný...:3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama