Bold dragon 2 - Fairy tail

17. března 2014 v 6:31 | Mayu-chan |  Bold dragon ~ hotové
A je tu další pokračování :) Tentokrát jen krátké, zato s obrázkem jak dívky asi vypadají vyrobeným v chibi makeru :)
Zleva Mayumi, Kaede a Kimo :)


"Kae, pospěš si. Už si chci odpočinout," pověděla dívka s dlouhými bílými vlasy a otočila se na svou sestru, která se unaveně plahočila s těžkým batohem na zádech. Kaede měla na rozdíl od sestry vlasy červené jako oheň a neustále svázané do culíku. Ostatně ani v jiných věcech si sestry nebyly moc podobné. Kaede byla vždy slušná, mile vystupující dívka, tedy dokud se nerozzuřila a Mayumi naopak byla vždy drzá, přímá a na spoustu lidí i hrubá.
"Vždyť jdu. Taky už se těším na cech," řekla červenovláska a i se svým břemenem přidala do kroku.
Budova cechu Bold Dragon stála přímo uprostřed města. Nebyl to nijak moc výrazný dům, spíš naopak celkem obyčejný. Jen vpředu měl velké logo a nápis Bold Dragon, bez toho by ale nikdo nepoznal, že jde o cech.
Když dívky konečně dorazily, uvnitř se to hemžilo spoustou mágů. Kaede a Mayumi mířily přímo k výčepu, vyprahlé po dlouhé zpáteční cestě z mise.
"Čau holky, máte jít hned k Primovi," vybreptala ze sebe černožlutě oděná blondýna se žlutou létající kočkou v patách, jakmile se k nim dostala přes dav slavících lidí.
"Kimo dík za info. Nevíš, o co jde? Ahoj Žloutku," opáčila Mayumi a podrbala její kočku za uchem.
"No já, ty a Kae-chan, bychom prý měly dostat speciální misi, ale víc mi neřekl. Že prý vás mám nejdřív přivést," odpověděla Kimo a tak se tedy spolu vydaly za mistrem.
"Prime, už jsme tady," ozvala se Kimo, když dorazily do mistrovy kanceláře. Mistr stál zrovna u okna a pozoroval dění ve městě. Když uslyšel Kimo otočil se k nim čelem. Byl to vysoký muž ve středním věku a po smrti Kimiko se stal mistrem právě proto, že byl z cechu v té době nejsilnější. Ovšem dříve jistě hezký obličej nyní hyzdilo několik jizev z bojů.
"Měl bych pro vás úkol, děvčata," pověděl Prime a posadil se za stůl.
"My jsme se zrovna vrátily…" namítla tiše Kaede a mistr to raději přešel mlčením.
"O co jde?" zeptala se tedy Mayumi a nenápadně do sestry šťouchla loktem.
"Vydáte se do Magnolie, do tamního cechu Fairy Tail. Je to náš spřátelený cech, tak bych prosil chování ve vší slušnosti, ano Mayumi?"
"Proč hned já?" ohradila se dívka a zatvářila se nasupeně.
"Nediv se, prosím tě. Ale k věci, ve Fairy Tail k vám připojí jejich tým a společně se vydáte napadnout jeden temný cech z nové aliance. Jsou nebezpeční a máme za to, že plánují něco velkého a to nesmíme dopustit," vysvětlil jim mistr a dívky nemohly jinak, než souhlasit.
Vydaly se na cestu.
"Tohle je jejich cech?" podivila se Kaede, když uviděla obří kamennou stavbu s okázalými věžičkami.
"Páni, to je barák…" hvízdla si Mayumi, chytla sestru za ruku a táhla ji za sebou dovnitř. Kimo se Žloutkem se na sebe jen zvláštně podívali a šli za nimi. Uvnitř bylo hodně mágů. Některé Mayu i Kaede s Kimo znaly z časopisů, některé od vidění, ale našli se i tací, co jim byli úplně neznámí.
"Hojte, jsem Mirajane. Potřebujete něco?" pozdravila je bělovlasá dívka s kačírkem na hlavě.
"No ahoj, já jsem Kaede a tohle jsou Mayumi a Kimo. Jsme z cechu Bold Dragon. Měly bychom se tu sejít se skupinou, se kterou půjdeme na společnou misi," představila je pohotově Kaede a Mira jen přikývla, jako že se o nich ví.
"Chvilku tu počkejte. Jde s vámi nejsilnější tým Fairy Tail, takže se musí asi trochu připravit," pověděla jim Mira a nechala je tam stát. Čekali asi deset minut, než se k nim přiřítil kluk s růžovými vlasy a šálou.
"Čau sem Natsu! Prej máte jít s námi na ten temnej cech, nemusíte, to zvládnu sám," řekl kluk a na tváři měl blažený výraz.
"Aye sir!" potvrdila jeho modrá kočka.
"Zapomeň. Nejely jsme sem zbytečně, jenom proto, že nám ty řekneš, že to zvládneš…" pověděla Kimo a dívala se na něho spalujícím pohledem. To ho asi celkem vyděsilo, protože mu úsměv z tváře rychle zmizel a raději se věnoval své modré kočce. Žloutek si svého modrého příbuzného taky prohlížel.
"Kimo, myslíš, že je takovýchhle koček ještě víc?" zeptal se Žloutek a zatvářil se poněkud vyděšeně a Kimo jen pokrčila rameny.
Pak k nim dorazili i ostatní fairytailští. Dívka s dlouhými červenými vlasy, brněním a hromadou kufrů se jim představila jako Erza Scarlet, což vlastně ani nemusela, protože je velmi známá. Druhá dívka se jim představila jako Lucy. Měla blond vlasy, culík a ihned se dala do hovoru s Kaede, kterou velmi zajímaly její vzácné klíče. A poslední se jim představil černovlasý kluk s lhostejným výrazem jako Gray.
"A jaká, že je tvoje magie Grayi?" zeptala se Kimo.
"Jsem ledový mág."
"Páni já taky, sleduj," zavýskla Mayumi a vytvořila sochu ledové kočičky.
"Ona se nehýbe?" podivil se Gray.
"No, umím dělat i věci co se hýbou…" poznamenala Mayumi, ale než stihla říct něco dalšího nebo něco udělat, chytila jí Kaede za pusu.
"Ne, zase něco rozbiješ! Mistr přece říkal, že za nás už nic platit nebude," řekla jí sestra a ona se raději uklidnila.

"Konec tlachání, vyrážíme!" zakročila rázně Erza, chytla lelkujícího Natsua za vlasy a táhla ho směrem nádraží. Ostatní si přestali povídat a radši spěchali za Erzou na vlak vstříc společné misi…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mylovestories mylovestories | E-mail | Web | 1. dubna 2014 v 21:27 | Reagovat

Ááá, to bude vzrúšo :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama