Freed x Kimo (18+)

17. března 2014 v 6:00 | Mayu-chan |  Jednorázové povídky + na přání
Tak jsem dnes dostala návrh jestli bych nenapsala něco erotického :3 Ano napsala, protože jsi to ty Kimo-chan, nebudu se držet zpět :D Takže si to užij :D
Probudila se do chladného rána. Záda měla rozbolavělá od spaní na tvdé podlaze a tvář otlačenou a zarudlou. S námahou se posadila a protáhla se. Kosti jí zakřupaly a její blond vlasy lehce zajiskřily elektrickým nábojem, který ji neopouštěl ani ve spánku. Stále ještě omámená se levou rukou chtěla opřít o podlahu a zvednout se ze země. Ale místo podlahy vedle sebe nahmatala něco měkkého a pevného.
Ruku nechala tam, kde byla a pravačkou si protřela slepené oči. Podívala se na místo, kde se opírala a v zápětí tlumeně zapištěla, přitahujíc si deku, kterou ve spěchu nahmátla, až k očím. To co nahmatala, byl totiž obnažený podbřišek jejího milovaného Freeda a nejen ten. Jak si v šoku přitáhla deku k sobě, odhalila i zbývající části jeho těla, které neježe nyní už nic nezakrývalo, ale díky tomu na ně měla přímo královský výhled.
Kimo si moc nepamatovala, co se večer dělo. Oba vypili spoustu sake a tak byli její vzpomínky značně zamlžné. Byla si ale jistá, že její poprvé ještě neproběhlo. To by si přeci pamatovala.
Ale teď nemohla spustit oči ze spícího Freeda. Jeho obnažené tělo ji fascinovalo a byla velmi ráda, že spí. Mohla se nerušeně kochat jeho nahou kůží a tělem, které nepokrýval žádný přebytečný tuk. V jednu chvíli ho dokonce začala zálibně hladit po hrudi a podbřišku, načež se dostala až ke stehnům a jejich vnitřní straně.
Zřejmě to bylo příjemné, protože Freedovo tělo začalo odpovídat. Právě ten jediný kousek jeho chladného těla, kterému se dotykem vyhýbala, se začal mírně zvětšovat a tepat v ozvěnách jeho bijícího srdce. Fascinovaně na to zírala a teprve po několika málo chvílích si uvědomila, že Freed už nespí. Protože jí už pěknou chvíli šimrá prsty po holých zádech.
Přistiženě sebou škubla a pohled otočila směrem ke straně. Svou levičku však nechala ležet tam, kde byla. Těsně vedle jeho tyčící se chlouby.
"Dobré ráno, Kimo-chi..." zamumlal ospale, když už mu bylo jasné, že nemá cenu dál předstírat spánek.
"Ohayo..."
"Nebolí tě hlava?"
"Ani ne, ale..." zamumlala téměř neslyšně a Freed se posadil.
"Něco se děje?"
"Já jen... V noci... Stalo se něco? Myslím... Mezi námi," zeptala se opatrně a obávala se jeho odpovědi.
"Myslíš jestli jsme spolu spali?"
"Hai..."
"Chtěli jsme, ale dohodli jsme se, že počkáme. Moc bychom si nepamatovali a ani já si nejsem moc jistý, co se dělo, ale tohle si pamatuji," odpověděl jí a Kimo se k němu pootočila.
"Určitě? Je to něco, co bych si ráda pamatovala..." pověděla s ruměncem ve tvářích a Freed přikývl. Pak se znovu položil na záda a protáhl se. A Kimo, aniž by si uvědomovala, co vlastně dělá, přesunula svou ruku na jeho chloubu, obemkla ji dlaní a prsty a jemně a rytmicky s ní začala pohybovat.
Freed raději nic neříkal, věděl, že kdyby promluvil, Kimo by nejspíš přestala a utekla a o to nestál. Přesto se po chvilce neudržel. Ta slast, která se v něm hromadila, v něm vyvolávala touhu. Touhu po ní a po tom, aby se mohl dotýkat i on jí.
"Kimo..." zamumlal a chytil jí za ruku, aby přestala. Kdyby pokračovala, už by se neudržel...
"Mhmm?"
"Pojď ke mě," pověděl šeptem a jemným tahem za ruku si ji povalil na sebe. Cítil její teplo a chtěl ji mít. Kimo se k němu sklonila a políbila ho na rty. Freed poháněn chtíčem, automaticky vsunul svůj jazyk do jejích úst a Kimo jako by to nastartovalo.
Deku, která dělila jejich těla, vytáhla jedním pohybem a obkročmo se na Freeda posadila. Poskytla mu tak pohled na svá ňadra a to ho ještě víc vydráždilo. Popadl sedící Kimo za ruku, strhl ji k sobě a převalil se na ni. Leželi tak v misionářské pozici a divoce, téměř až hladově, se líbali. Freed bloudil svýma mužnýma rukama po jejím křehkém těle a červenající se Kimo osahávala jeho hrudník.
"Já... Chci to..." zašeptala po chvilce a Freed se trochu zarazil. Nečekal, že by k tomu mělo dojít, myslel si, že to Kimo v poslední chvíli zarazí.
"Určitě?" zeptal se, aby se ujistil a Kimo jen přikývla na souhlas. Chytil tedy její obě zápěstí a držel jí je za hlavou tak, aby se nemohla vyprostit. Druhou ruku pomalu sunul opačným směrem. Nejdřív ji něžně pohladil ňadra a pupík a pak se stejnou něžností zajel dvěma prsty do jejího klína, kde je v momentě vstrčil dovnitř. Kimo se trochu napjala.
Když se tím ujistil, že je dostatečně vlhká, ruku vyndal a připravil na vstup svůj stále pulzující penis. Pak Kimo něžně políbil a opatrně do ní vstoupil. Kimo se prohnula v zádech a v obličeji se jí objevil bolestný výraz. A tak se Freed nehýbal a zasypával ji omluvnými polibky, přestože jí ruce stále držel za hlavou.
"Pokračuj..." zašeptala po chvilce Kimo, když prvotní bolest ustala a Freed ji poslechl.
Pomalu, dlouhými táhlými pohyby se v ní začal pohybovat a prostupovat hlouběji. A pochilce začal i zrychlovat. Zkracoval své pohyby a jeho přirážení bylo s jeho stoupajícím vzrušením, čím dál tvrdší a surovější. Kimo to už po chvilce nemohla snést, blížil se její konec a s jedním silným přírazem také přišel. Propnula se v zádech a její tělo obklopila pulzujísí slast orgasmu, která donutila její hrdlo vydat několik vzdechů. A právě to Freeda dohnalo k vyvrcholení. S přívalem extáze a posledním mocným přirazením, zůstal chvilku nehybný a posléze se sesunul na oddychující Kimo.
Povolil stisk jejích rukou a tak ho mohla konečně obejmout. Oba byla zpocení, šťastní a spokojení.
"Miluju tě, víš to?" zamumlala Kimo a Freed ji za to políbil...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama