Izaya x Shizuo YAOI (kluk x kluk +18)

17. března 2014 v 6:17 | Mayu-chan |  YAOI (18+)
Hmm.. Tak jsem se k tomu konečně dokopala :3 Opět tvořeno na návrh Kimo-chan :) Ale musím upozornit, že tohle je moje první yaoi, takže se předem omlouvám, ale nečekejte žádný zázrak :D (obrázek nalezen pomocí google...)

Točí se mi hlava. To bylo první, co blonďatého mladíka v barmanském oblečení napadlo po tom, co se vypotácel z baru, kde zběsile popíjel. Unaveně se opřel o zeď a zadíval se do nebe. Říkal si, že by se měl asi pokusit jít domů, ale nohy ho neposlouchaly. Jeho tělo se nechtělo hnout, jako by na někoho čekalo.
"Shizu-chan! Nevypadáš nijak zdravě," ozval se známý, nepříjemný hlas a Shizuo se po jeho směru otočil. Ihned v něm stoupl hněv.
"I-za-ya-kun...! Co ty tu děláš?!" zavrčel přes zaťaté zuby Shizuo, ale nepohnul se. Zůstával stát, opírajíce se o zeď.
"No teď zrovna koukám na tu tvojí krvavou košili! Co jsi zase dělal?"
"No co myslíš? Zbavoval se odpadu, jako jsi ty a jeden kretén měl kudlu," vysvětlil Shizuo s pohledem upřeným na Izayu, který se zlomyslně šklebil.
"Víš vůbec, kterým směrem bydlíš, Shizu-chan?" zeptal se Izaya drze a rychle ustoupil o několik kroků bokem. Proletěla kolem něj popelnice a on se ušklíbl.
"Jasně, že vím!" zavrčel Shizuo a konečně se mu podařilo rozpohybovat. Udělal několik rychlých kroků směrem k Izayovi, napřáhl se a mrštil svou sevřenou pěst proti jeho obličeji. Ale Izaya se mrštně vyhnul, v ruce se mu blýskl jeho vystřelovací nůž a právě jeho rukojetí praštil Shizua za krk. Ten padl k zemi, zatočila se mu hlava a poslední, co viděl, byla zastavující dodávka...
Probudil se. Ležel na něčem měkkém. Hlava ho bolela, jak z alkoholu, který vypil, tak i z onoho úderu. Zatřásl jí tedy a pokusil se otevřít oči, ale nepodařilo se mu to. Oči měl něčím převázané. Stejně jako ruce, které měl spoutané za zády. Pokusil se z pout vyprostit, ale byl pevně svázán.
Otevřely se dveře a Shizuo uslyšel něčí kroky. Podařilo se mu kleknout si a tu na sobě ucítil slabý závan průvanu. Přesně v tu chvíli mu došlo, že je zcela nahý. Jeho tváře polil ruměnec a Shizuo horlivě přemýšlel, co má dělat. Ať se snažil jak chtěl, z pout se mu nedařilo dostat. A kroky se blížily...
"Nesnaž se. Je to obyčejné elastické obinadlo, ale právě proto ho nepřetrhneš, Shizu-chan," promluvil známý hlas, když se kroky zastavily před ním.
"Izayo?! O co ti sakra jde? Hned mě pusť!" vrčel Shizuo vzteky a jeho tvář ještě víc zčervenala. Z části od hněvu, ale převážně ze studu. Nikdy nikomu nedovolil, aby ho viděl nahého a teď to má dovolit ze všech lidí zrovna jemu? Snažil se být aspoň skrčený tak, jak si myslel, že mu Izaya neuvidí na rozkrok.
"Nemusíš se snažit, všechno jsem viděl. To já tě svlékl," zasmál se Izaya a Shizuo se rezignovaně narovnal.
"Vrať mi věci. Pusť mě a já tě zabiju!"
"Myslíš, že jsi v situaci, kdy můžeš poroučet? Kdy můžeš vyhrožovat? To ani náhodou, Shizu-chan!"
Shizuo na svém rameni ucítil dotek několika Izayových prstů a celý zkameněl. Izaya to pochopil jako svolení a tak přistoupil ke kraji postele, kde Shizuo seděl a dotkl se ho i druhou rukou. Byl tak blízko, že Shizuo cítil omamnou vůni jeho drahé kolínské. Na kůži cítil Izayův horký dech a doteky jeho prstů. Ty se ho jemně dotýkaly na ramenou, přejížděly po jeho krku a pažích. A Shizuo držel. Chtěl se odtamtud dostat, ale bylo mu jasné, že bez Izayovy pomoci se mu to nejspíš nepodaří.
Izayovy prsty sklouzly k Shizuovu hrudníku a jemně obkroužily jeho růžovou bradavku. Shizuo sebou v šoku trhnul a oddálil se, ale zavrávoral a přepadl na záda.
"Co to sakra děláš?!"
"Ptal ses mě, o co mi jde, tak ti to předvedu..." zamumlal Izaya a Shizuo uslyšel tiché zašustění nějaké látky. Pak znovu ucítil tu zvláštně smyslnou vůni a nějaký pohyb.
Izaya se opíral o postel, které nyní leželi a shlížel pod sebe na zmateného Shizua. Snížil se a svými suchými rty políbil Shizua na krk. Ten sebou znovu škubl a snažil se uhnout. Ale Izaya měl převahu, dlaní jedné ruky ho přitlačil k posteli a dál pokračoval v zasypávání Shizuova krku a klíčních kostí jemnými polibky. Druhou rukou ho něžně hladil po hrudníku a pohrával si s jeho bradavkou. Co chvíli se o Shizua otřel a ten pomalu začínal panikařit.
Díky letmým dotekům kůže o kůži si uvědomil, že se Izaya svlékl a bylo mu jasné, že pokud se mu to, co se děje nepodaří zastavit, dojde k nejhoršímu. Ale to přeci nejde, oba jsou muži a on Izayu nenávidí! Jenže jeho tělo bylo proti. Musel uznat, že Izayovy doteky jsou příjemné a z části v pokračování i doufal!
Izaya o tom věděl. Viděl, jak je Shizuo ve tváři červený, jak přerývaně a zrychleně dýchá ústy a tak pokračoval. Jeho ruce se dostaly až na břicho a Shizuo mimoděk roztáhl nohy. Izaya toho využil a vklouzl mezi ně. Shizuo v návalu paniky stiskl stehny Izayovy boky, ale vzápětí je zase uvolnil.
A Izaya ten pohled na něj už nemohl vydržel, sklonil se až k Shizuovi, přitiskl své tělo k tomu jeho a vpil se do jeho pootevřených úst. Shizuovy rty byly až podivuhodně jemné a teplé.
Přes počáteční nespolupráci se po chvilce do polibku zapojil také. A za několik málo chvil hladového líbání, kterého se ani jeden nemohl nabažit, se jejich jazyky rovnocenně proplétaly, obkružovaly a vázaly.
Oba cítili svá již ztvrdlá mužství, jak vedle sebe pulzují. Jejich ústa se rozpojila a Izayova ruka sklouzla do klína jeho nového milence. Když se dotkl jeho vztyčené chlouby, Shizuo se neudržel a slastně vydechl. Izaya se musel sám pro sebe usmát. Nečekal, že to půjde tak lehce.
Na chvíli se přestal Shizuovi věnovat, natáhl se a z nočního stolku u postele vylovil gel, který tam byl připraven. Hojně si vymačkal na dlaň a gel zase uklidil. Gel byl studený a tak, když se Izaya svými prsty dotkl Shizuova vchodu, v úleku sebou škubl. Ale po pár vteřinách si zvykl, byť znovu znervózněl. A tak, když chtěl Izaya vyzkoušet jeho otvor svými prsty...
"To ne...!"
"Nemusíš se bát... Vyčistili mi tě a ošetřili, než jsem si tě vyložil tady... A neboj, nebude to bolet, doufám..." zamumlal Izaya. Shizua to částečně uklidnilo a z části naštvalo, ale neměl čas se tím zabývat. Izaya totiž pomalu do jeho vstupu zasunul první prst a jemně s ním pohyboval. Po chvilce přidal druhý a sledoval Shizua, který znovu začal zrychleně dýchat. Chtěl ještě chvíli pokračovat, ale už to nemohl vydržet.
Opatrně vytáhl prsty a přiložil svůj pogelovaný penis k jeho vstupu. Vstoupil do něho slabým tlakem a chvíli počkal, až se k tomu Shizuo přizpůsobí. A pak se začal pohybovat. Užíval si úzkost Shizuova těla a jeho přírazy nabývaly na intenzitě.
Shizuo myslel, že se zblázní. Bylo to tak příjemné a vzrušující. Cítil jak na Izayu odpovídá každá buňka jeho rozpáleného těla. Už ani nevnímal, jak ho brní přeleželé ruce, jen si užíval Izayovu blízkost a to, jak mu svými pohyby dráždí prostatu. Jeho vzrušení rychle stoupalo. A po pár dalších přírazech se už Shizuo neudržel a orgasmus ovládl jeho tělo. Jeho horké sperma se ve třech vlnách za sebou, vydralo na povrch a skončilo na jeho zpoceném břiše a hrudníku.
Když se Shizuovo tělo ještě více sevřelo, Izaya už byl taky skoro u konce. Proto se už nešetřil a přitvrdil své pohyby, aby Shizua dohnal. To se mu podařilo v několika příštích okamžicích a Shizuovo nitro se naplnilo jeho teplým výtvorem.
Izaya ulehčeně odpadl na postel a vydýchával se. Zkoprnělý Shizuo zústával ležet ve stejné pozici a nic nechápal. Jeho mysl se projasnila a konečně si uvědomil, co se to vlastně dělo.
"To snad není... Co jsme to udělali?" lamentoval stále svázaný Shizuo a Izaya se uchechtl.
"Tomu se říká sex, Shizu-chan..."
"Nejsem blbej! Ale proč já sakra? To sis nemohl vybrat někoho jineho?"
"Protože tě..."
Shizuo sebou trhl, otevřel oči a posadil se. Rychle se rozhlédl a v prvních momentech nevěděl, kde je. Pak ale poznal svůj nábytek a ulehčeně si oddechl. Podíval se na sebe a zjistil, že sedí na svém futonu a má na sobě pyžamo. Naštěstí to byl sen. Naštěstí a nebo možná, bohužel..?
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ninata Ninata | 25. srpna 2014 v 13:04 | Reagovat

wooow, to je riadne super ^^

2 Mayu-chan Mayu-chan | Web | 26. srpna 2014 v 11:33 | Reagovat

Ah, díky díky :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama