Izaya x Yui (+18)

17. března 2014 v 6:07 | Mayu-chan |  Jednorázové povídky + na přání


Dvě sestry, dva rivalové, dva dny a dvě zcela odlišné povahy...

Bouchly dveře a tmavovlasý mladík se sám pro sebe pousmál. Stál u stolu a prohlížel si nějakou knihu. Ale vzápětí ho čísi ruka tvrdě chytla za rameno, druhá mu vyrazila knihu z ruky a osoba ho přirazila ke zdi.
"Ahoj, Yui-chan. Dlouho jsme se neviděli," promluvil a vteřinu na to dostal ráznou facku.
"Izaya-kun! Jak dlouho si do háje myslíš, že budu tvoje chování tolerovat??" otázala se ostře dívka s dlouhými, tmavými vlasy a přísným výrazem, kterému vévodily sadistické oči vyhlížející zpoza elegantních brýlí.
"Co jsem zase udělal?" zeptal se Izaya nevinně a nonšalantně pokrčil rameny. Yui v jeho hlase pocítila trochu ironie, což její vztek ještě více podnítilo. Jeho rameno, které stále držela, stiskla o mnoho pevněji, než doteď. Izayův obličej se zkřivil bolestí, přesto se nepřestával usmívat.
"Ty nevíš? Kdo jiný by tu poštval nějaký mizerný gang na Shizua-kun?! A samozřejmě, že ti idioti si netroufli přímo na něj! Zmlátili moji sestru!!"
"Neříkej mi, že Mayumi s tím bláznem pořád chodí..." zamumlal Izaya a z neustávající bolesti v rameni se mu podlomily kolena a svezl se k zemi.
"Moje sestra je na rozdíl ode mně, alespoň spokojená. Shizuo vypadá, že to s ní myslí vážně. Tak se od nich laskavě drž dál! Říkáš, že miluješ lidi... Tak se toho drž," vrčela na něho Yui, přičemž ho pro jistotu chytila pod krkem a přitlačila ho víc ke zdi tak, aby se jí musel dívat do očí.
"Mám rád, když jsi takováhle..." zamumlal přidušeně a Yui raději povolila. Nerada by ho uškrtila.
"Já vím. To je taky jedinej důvod, proč se ke mně pořád vracíš, po tom co mě vždycky necháš samotnou," řekla Yui a zcela Izayu pustila. Postavila se a přešla k oknu. Její výraz se změnil. A nejen její...
Izaya vstal. Udělal několik kroků k Yui a zůstal stát za ní.
"To není jedinej důvod, Yui-chan. Já... Už nemiluju všechny lidi, ale tebe," zamumlal se zvláštním, jemným výrazem. To bylo pro jeho tvář nezvyklé.
"Lžeš... Já vím, že lžeš. Snažíš se mě znovu oblbnout, jako mockrát předtím, abys mě mohl svést a znovu mě opustit..."
"To není-"
"Nesnaž se to popírat. Znám tě, tohle nejsi ty... A já se stejně zase nechám zblbnout. Ale uvědom si, že to takhle nebude napořád. Jednou už mě nezblbneš, už ti nedovolím se vrátit, Izaya-kun... Budeš si muset najít někoho nového..."
"Ale-"
"Mlč, Iza-chan," přerušila ho znovu Yui a vtiskla mu na ústa jemný polibek, který rozpoutal bouři. Oba se začali téměř zuřivě svlékat a po pár vteřinách, když už byli téměř nazí, Yui použila zápasnický chvat, kterým Izayu složila na zem a posadila se na něj.
"Vím, že zase utečeš, Iza-chan... Ale takhle na mě aspoň nezapomeneš..." zamumlala a zakousla se mu do ucha. Ne do krve, ale bylo to dostatečně bolestivé. Pak následovalo několik hryznutí do krku, kde postupně vznikaly fialové flíčky, a přitom mu zatínala nehty to paží a žeber.
Izaya skučel. Bolelo ho to, ale přesto ho ta bolest vzrušovala. A to po chvíli Yui ucítila na stehně. Jeho penis se na ni tlačil a svými jemnými záškuby žádal o pozornost.
Yui nezaváhala ani na moment. Pevně ho uchopila a přiškrtila, nesměla ale moc, jinak by mohl ztratit na pevnosti. V sevření udělala rukou několik dlouhých pohybů a potom konečně Izayovu chloubu nastavila do správné polohy. Opatrně si na něho nasedla. A začala se pohybovat. Nahoru a dolů, lehce vpřed a vzad... Zbožňovala, když mohla Izayu cítit v sobě a trestat ho. Proto s nabývající vášní zatnula nehty obou rukou do jeho hrudníku a tempo svých přírazů, plynule na svém chtíči, zrychlovala.
Po několika krátkých minutách už byla téměř před vrcholem a Izayův rudý obličej s přimhouřenýma očima, zrychlený, trhaný dech a ruce, pomáhající Yui dosedat, napovídaly, že Izaya je na tom stejně. Proto ještě více zrychlila...
V posledních dosednutích se její tlumený projev přepnul do výkřiku a své zatnuté nehty v jeho hrudi tahem přesunula až k břichu, takže mu tam zůstalo osm, místy až do krve jdoucích, rýh. Nato se Izaya prohnul v zádech téměř až do sedu. Nejen kvůli bolesti, kterou mu způsobila, ale taky v několika úžasných vlnách slasti, které se k němu dostaly.
Ulehčeně odpadl na znak, nemohouce se pohnout. Yui z něho slezla a lehla si na koberec vedle něho. Chvíli se vydýchávali z toho vypětí, co právě prožili.
"Mě se nezbavíš, Yui-chan..." zamumlal po chvilce.
"Co tím myslíš?" zeptala se a podívala se na něho. Civěl do stropu.
"Vždycky si tě přitáhnu zpět. Ať už budeš chtít nebo ne. Třeba násilím, je mi to jedno. Víš, že když něco chci, dokážu cokoliv," vysvětlil jí a podíval se jí do tváře. Vypadala překvapeně.
"To si jen myslíš..."

"To vím. Neutečeš mi. Jsi moje. A teď pojď sem," pověděl. Natáhl k ní ruku, přitáhl si ji k sobě, převalil na bok a přitulil se k jejím zádům. Nos zabořil do jejích vlasů a čichal jejich vůni, kterou tak zbožňoval...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Davidancew Davidancew | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 16:58 | Reagovat

Some people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

The diet pills speed up the metabolic processes. This is the key factor that leads to the burning of all the fats in the body. This means that one passes out lots of urine, which subsequently leads to dehydration. It is imperative that the user take lots of water round the clock. This will help curb dehydration, which can lead to health problems. In addition to that, water offers the required medium for the function of the nutrients and elimination of the fats.

When buying the review of diet pills, it is imperative that one gets the most recommended dose. People tend to compromise the quality and effectiveness of the tablets due to the variation in cost. The low priced pills depict poor quality, which means their effectiveness is not reliable. Some have also been found to cause health problems. The dose should also be taken as recommended. Over dose will not speed up the process but rather lead to complication. This will increase risk of side effects. If the taking of the pill is forgotten, do not take more to compensate for the lost time.

The diet plan enclosed with the diet pills has also to be followed. According to the requirements, the termination of the diet must be done even with no results. This means your body is irresponsive.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama