Starish a my 4 2/2

17. března 2014 v 7:41 | Mayu-chan |  Starish a my ~ hotové
Druhá polovina posledního dílu :)


Když Kaede vyšla na chodbu za Tokiyou, nikde ho neviděla. Napadlo ji, že možná utekl, aby se s ní nemusel bavit a vysvětlovat, jejich poslední setkání. Ale na poslední chvíli, před tím, než se vydala ven z budovy ho hledat, zaslechla kroky na pánských záchodech. Nevěděla sice jistě, zda je to Ichinose, ale přešla ke dveřím, otevřela je a čekala. U pisoárů nikdo nebyl a tak logicky někdo musel být v kabince. Stála tam a čekala, dokud nevyleze ven nebo na ni alepoň nepromluví. Určitě o ní musel vědět.
"Jak dlouho tam hodláš stát?" otázal se Ichinose a vykukoval přes dřevěnou stěnu kabinky.
"Dokud odtamtud nevylezeš a nebudeš se mnou mluvit," řekla mu s rukama v bok. Její zarputilý výraz budil hrůzu a tak se Ichinose rozhodl neodporovat. Bylo mu totiž jasné, že by si byla schopná pro něho do kabinky dojít, bez ohledu na to, že se právě nacházeli na pánských záchodech.
Vylezl tedy a společně vylezli ven, kde už stáli Syo s Miiko a zvláštně se na ně dívali. Přeci jen vylezli právě z toalet pro pány. O pár vteřin později vyrazil z nahrávací místnosti Ittoki a ve tváři se mu zračila bolest.
"Zdálo se mi to, nebo Ittoki-san vypadal, že bude brečet?" zeptala se Miiko a Syo jen pokrčil rameny. Chvilku na to vyběhla zmatená Mayumi.
"May-nee, co se děje?" zeptala se jí Kaede, ale její starší sestra nedbala na její otázky a vydala se chodbou za Ittokim.
"Můžeme si tedy promluvit?" zeptala se Kaede Ichinoseho, jakmile jí sestra zmizela z dohledu. Tokiya přikývl a ukázal jí na konferenční místnost, že si prý promluví tam. Kaede se ještě podívala na Miiko a ta jí sevřenou pěstí naznačila, že jí přeje hodně štěstí. Pak už se ale rohodla následovat Tokiyu, ovšem když došli do místnosti a zavřeli se tam, uvědomila si, že vlastně neví, co chce slyšet.
"O čem chceš mluvit?" zeptal se jí Ichinose a tvářil se odměřeně.
"To mi řekni ty."
"Já?"
"Jo," pípla a svůj pohled raději zapíchla do země, protože cítila, že při pohledu na něj, je až příliš v oblacích a nedokáže rozumně přemýšlet.
"Nevím, co chceš vědět," řekl a jeho odměřenost se pomalu přeměňovala do nervozity.
"T-třeba… Třeba proč jsi minule tak zmizel? Skočil jsi do autobusu a utekl. To ti přijde normální?" zamumlala a snažila se mu podívat do očí, avšak Ichinose se tomu úzkostně vyhýbal.
"To… To s tebou fakt nemá, co dělat!" odsekl po chvilce, snažíc se jí odradit od vyzvídání. Místo toho se mu Kaede podařilo jen naštvat.
"Nemá to se mnou, co dělat?! Jak tohle můžeš sakra říct?" ječela na něho s rukama v bok a Ichinose pro jistotu couvl. Nechtěl dopadnout jako Ren, kterého už dvakrát uzemnila nějakým nádobím.
"Je to pravda," pípl, ovšem to neměl dělat. Kaede se rozzuřila ještě víc.
"Jo tak pravda… Ty hajzlíku! Nejdřív mně políbíš, až jsem si začala myslet, že by mezi nám mohlo něco být a teď to nemá se mnou co dělat?!! Tak podívej se, já nejsem žádná rajda, pro kterou něco takovýho nic neznamená! Pro tebe je to možná něco, co můžeš dělat s každou, ostatně máš dostatek fanynek, co se ti nabízejí, ne? Ale pro mě to už něco znamená sakra! A jestli si myslíš, že když utečeš, tak se já, blbá nána, nebudu ptát, co se stalo, tak se šeredně pleteš! Ale co už, nazdar!" vyřvala se, otočila a sáhla po klice dveří, u kterých celou dobu stála.
"Počkej," zamumlal Ichinose a zachytil Kaede za ruku. Otočila se k němu, jeho tvář byla zalitá ruměncem a pohled měl stále skloněný k zemi.
"Neřekl jsem, že to, co se stalo, pro mě nic neznamená. Jen…" začal nervózně povídat, ale dál držel její ruku, jen aby mu neodešla z místnosti dřív než jí řekne vše, co potřebuje.
"Jen jsem se vyděsil."
"Vyděsil?"
"Ano… Udělal jsem to, aniž bych nad tím přemýšlel a v tu chvíli to bylo něco, co jsem chtěl nejvíc, jenže…" říkal pomalu a Kaede se raději nevyjadřovala. Nechtěla ho přerušovat, protože byla ráda, že se alespoň někam posouvají.
"Ještě nedávno jsem byl zamilovaný do Nanami nebo jsem si to aspoň myslel a teď k tobě cítím něco, co je úplně jiné, než to k ní… Moc to nechápu a nerozumím sám sobě. Navíc, kde mám jistotu, že se mnou nechceš být jen kvůli slávě?" řekl Ichinose a pustil její ruku. Pověděl jí vše co chtěl, aby věděla a tak už mohla odejít, kdyby chtěla.
"Takže proto jsi utekl?"
"Ano."
"Tu jistotu můžeš čerpat z toho, že píšu pro mojí sestru a ta sláva z jejího zpěvu mých písniček mi bohatě stačí. Kdybych chtěla být slavná víc, zpívám taky, jenže to nemám zapotřebí," řekla mu Kaede a on se odvážil podívat se jí do tváře.
"Kaede-san…"
"Prostě dělej jen to, co chceš a nepřemýšlej nad tím proč to děláš nebo co bylo dřív. Kdyby to neklapalo, kdykoliv to může skončit," pověděla mile a jak tak u něho stála, pohladila ho po tváři.
"Kae-chan…" zamumlal vděčně její jméno a uvolněně ji objal.
"Nechci, abys nevěděla na čem jsi. Já… Vím, že… Že jsem se do tebe zamiloval. Jen pořádně nechápu, jak se to stalo."
O několik dní později šly Kaede s Mayumi společně domů z nahrávacího studia, kde Mayu právě nazpívala novou píseň. Smály se spolu a měly v plánu, až dorazí domů, uvařit něco k večeři a společně s Miiko, která na ně měla čekat, zkouknout nějaký film.
Dorazily domů svlékly se a Mayumi vešla do pokoje, kdežto Kaede se vydala do pokoje Miiko, aby jí řekla, že už jsou doma.
Mayumi sotva stihla otevřít lednici, když uslyšela výkřik. Rychle se proto rozběhla za Miiko, protože ve výkřiku poznala nejmladší sestru. Před jejím pokojem viděla stát Kaede s rukou na dveřích a velmi překvapeným výrazem ve tváři. Nahlédla dovnitř a zůstala v úžasu stát stejně jako Kaede.
V posteli se totiž na rukou podpíral Syo přikrytý dekou, která přesto lehce odkrývala jeho pozadí a pod ním ležící Miiko, která před tím v úleku ze sestry vykřikla. Oba nazí a se stejným úžaslým výrazem, jako obě starší sestry, přesto s více strnulými a o poznání více rudými obličeji.
"Ehm… No… A-ahoj… Tak… My nebudeme rušit, hehe…" zamumlala Mayu, která se z šoku probrala první. Rychle sundala Kaedinu ruku ze dveří a zabouchla. Obě ještě chvilku zaraženě stály před dveřmi, odkud slyšely nervózní šepot a poté se mechanicky přesunuly do kuchyně, kde Mayu vyndala láhev tvrdého alkoholu na kuráž. Spolu s Kaede do sebe za sebou vylily každá dva panáky, aby se vzpamatovaly.
"Nikdy bych neřekla, že Miiko-chan bude první z nás tří, která…" zamumlala Kaede a nalila si dalšího panáka, kterého do sebe v mžiku kopla.
"Ani já ne…" potvrdila Mayu a udělala totéž, co její sestra. Někdo si u dveří odkašlal a obě se na něho otočily. Ve sveřích stál Syo, rudý až za ušima.
"Ehm… To, co jste viděly, nebylo… No… My jsme jen…" koktal. Mayumi k němu přišla a položila mu ruku na rameno.
"To nic, jednou načapali nás, teď my vás… Stává se. Jen, to jste nám nějak neřekli, že spolu chodíte," mumlala Mayu, hlasem na kterém byly již znát stopy alkoholu. Nikdy nepila a díky tomu s ní pár panáků celkem zamávalo.
"Trošku jsme to nestihli. Jsme spolu jen krátce…"
"Jo, to jsme viděly," uchechtla se Kaede a v jejím nitru zmizel další alkohol. Mayu se rozesmála.
"Hele, švagře, kde máš vlastně tu naši hříšnici?!" zajímala se blábolící Mayu s pohledem upřeným na fialový flíček na jeho krku a Syo se chtě nechtě musel smát taky.
"Trucuje, prý po tomhle trapasu už nevyleze nikdy z pokoje."
"Ale to se vám bude hodně těžko randit, když bude pořád v pokoji," namítla se smíchem Mayu.
"Nemysli si, že se v tom pokoji budou nudit!" prohodila Kaede a to u sestry způsobilo téměř záchvat smíchu.
Takhle všichni tři vtipkovali ještě několik minut, než se Syo šel rozloučit s Miiko a nakonec opustil byt. Obě sestry se pak vydaly za nejmladší členkou tria v dobré náladě díky tomu, že zdolaly za těch pár chvil celou láhev skotské wisky jejich rodičů.
"Miiko… Otevři, jen si dva prstíčky ohřejeme a zase půjdeme.." mumlala se smíchem Kaede.
"Miiko, Miikiikoo, vystrč růžky…" řehtala se opilecky Mayu a spolu s Kaede u Miičiných dveří vyváděly, dokud se ve dveřích neobjevila rudá Miiko a nepustila je dovnitř. Dívky se usadily na zemi a zvláštními pohledy pozorovaly Miiko.
"Co je?"
"Nevypadá jinak, že ne?" zeptala se Kaede Mayumi.
"Ani ne, jen je nějaká červená," pověděla Mayu a škytla.
"O co vám jde?!" rozčilovala se Miiko s rudou tváří a pohledem zapíchnutým do země.
"O nic, Miiko-chan. Jen oslavujeme tvůj vstup mezi ženy," usmívala se Kaede a Miiko si jen odfrkla.
"Jsem na mol," zkonstatovala po pár minutách Mayu a lehla si na koberci tak, že měla obličej zabořený v jecho dlouhých vláknech.
"Jen počkejte až přijdou máma s tátou, ty vám dají!"
" Schováme se támhle a nebudem se bát vlka nic!" huhlala Mayu do koberce ukazujíc na malý proutěný koš na prádlo.
"To se mám krčit ve špinavých fuseklích? To se radši zavřu do pračky, tam to aspoň voní! A co víc, nebudu se muset koupat!" chechtala se Kaede a Miiko jen nechápavě kroutila hlavou nad jejich opileckými řečmi. V tu chvíli zazvonil zvonek a jediná střízlivá osoba šla otevřít, protože obě starší sestry se zběsile smály zvláštnímu zvuku.
"Ahoj Miiko-san, jsou doma tvoje sestry?" pozdravil Miiko známý obličej a zpoza rohu vykukoval druhý.
"Ahoj Ittoki-san, Ichinose-san… Jsou, ale myslím, že nejsou ve stavu přijímat návštěvy," pověděla Miiko a oba jmenovaní se zděsili.
"Stalo se Kae-chan něco?"
"Je Mayu-chan v pořádku?" ptali se oba najednou.
"Nic jim není, jen… No pojďte se podívat sami."
Oba vstoupili do bytu a následovali Miiko do jejího pokoje, kde našli řehtající se Kaede na zemi a Mayumi, která v tu chvíli tancovala na stole u rádia jen v podprsence a růžové baletní sukýnce, kterou vyhrabala v Miičině skříni.
"Co to sakra…?" vypadlo z Miiko, která společně s Tokiyou a Otoyou koukala na ty dvě.
"Tomu se říká tanec Hula hula, přidejte se!" smála se ze stolu Mayu nepřestávajíc tancovat. V tom se Kaede postavila, svlékla si tričko, hodila ho po Ichinosem a vylezla si na postel, kde také dala do tance.
Ittoki se rozesmál a po chvilce se k němu přidali i Miiko s Ichinosem.
"Mayu-chan, polez dolů," řekl Ittoki, když se dosmál, přešel ke stolu a napřáhl k Mayu ruce. Ta se chytila a doslova mu hupsla kolem krku. Nohama se ho držela za pas, takže jí ani nemusel držet, visela na něm sama.
"Co jste dělaly, že takhle vypadáte?" zeptal se nechápavě Ichinose, po tom, co vzdal chytání Kaede, která mu vždy utekla z postele na stůl a naopak, když ji chtěl odtamtud sundat.
"Oslavovaly jsme Miičin vstup mezi ženy!" pověděla zvesela Kaede a jala se pochodovat po pokoji jako voják.
"To nechápu," zamumlal Ittoki.
"Když jsme přišli domů tak jsme načapali Miiko-chan a Syoa-kun, jak spolu…" nedořekla Mayumi, jelikož Miiko k ní přiskočila a tak jak Mayu visela na Ittokim, jí Miiko rychle zacpala pusu dlaní.
"Dovádějí v posteli!" dořekla za sestru Kaede a Ichinosemu se konečně podařilo ji odchytit, když nedávala při pochodování pozor.
"To jste nemusely holky!" zamračila se Miiko.
"Ale Miiko-chan! On by se jim stejně Syo dřív nebo později pochlubil! Kluci si takovýhle věci říkají…" pověděla Kaede a oba přítomní pánové kupodivu souhlasně přikývli. Přesto je všechny Miiko vyhodila z pokoje a tak Ittoki i Ichinose uklidili své přítelkyně do jejich pokojů.
"Mayu se chce spinkat," zamumlala Mayumi, když ji Ittoki položil na její postel. Jemně ji líbnul na čelo a chtěl odejít, jenže Mayu ho chytila za ruku.
"Zůstaň tu se mnou," zaprosila a tak se posadil na zem vedle postele držíc jí za ruku a čekajíc až usne.
"Tak já asi přijdu zítra, Kae-chan," promluvil Ichinose, když odvedl Kaede do jejího pokoje. Ale ta mu neodpověděla, místo toho přešla ke dveřím a zamkla.
"Co-co to děláš?" zeptal se jí a ona k němu bez odpovědi přišla a strčila do něj. Ichinose to nečekal a spadl na postel, čehož Kaede využila a posadila se mu na klín. Bez jediného slova si svlékla podprsenku a zahodila ji na druhou stranu pokoje. Ichinose na ni zíral jako u vytržení. Nevěděl, co ji to popadlo, ale když vzala jeho ruku a položila si ji na ňadro, nemohl zapřít své vzrušení. Neudržel se, přitáhl si ji k sobě, aby ji mohl políbit a jeho ruce se rozběhly po jejím těle…
Padl večer a Mayu se pokusila protáhnout. Zjistila, že leží ve své posteli a něco má přes sebe. Když její oči přivykly na tmu ozařovanou měsíčním světlem, podívala se vedle sebe a našla tam sladce spícího Ittokiho. Otočila se k němu čelem a pozorovala ho. Nepamatovala si sice, kde se tam vzal, ale byla za to ráda. Byla to jejich první společná noc a to pro ni hodně znamenalo.
"Ahoj ospalče," promluvila na něho, když si všimla, že se probouzí.
"Ahoj zlato," zamumlal ospale Ittoki a líbnul Mayu na čelo jako pozdrav.
"Kde ses tu vzal?"
"Nepamatuješ se? S Kaede jste se opily a když jsme s Tokiyou přišli, tak jsem tě odvedl spát a tys mě poprosila, abych tu zůstal. Když jsi usnula chtěl jsem odejít, ale bylas strašně roztomilá, tak jsem si lehl vedle tebe a nějak jsem usnul," vysvětlil jí, stále ospalý.
"Aha… Nědělaly jsme s Kae-chan něco divného?"
"Jen jste tancovaly v podprsenkách na stole hula hula."
"Pane bože!" zhrozila se Mayu, až se z toho plácla dlaní do čela.
"Jsi krásně ztřeštěná, víš to? Díky těmhle zpestřením zjišťuju, že tě vážně miluju," zamumlal a Mayu se zarazila. Nečekala, že řekne něco takového a tak jí na tváři vyskočil ruměnec, který díky tmě naštěstí nebylo vidět.
"T-taky tě miluju," zamumlala nakonec. To Ittokiho trošku probralo. Přitulil se k ní a políbil ji. Mayu vsunula ruku pod jeho tričko a nesměle hladila jeho tělo. Otoya to pojal jako výzvu a začal Mayu líbat vášnivěji než před tím a jelikož měla na sobě jen tu podprsenku, ve které tancovala, jedním pohybem ji Mayu rozepl a začal se mazlit s jejímy ňadry. Atmosféra právě prožívaného zážitku nezkušenou dívku pohltila a tak, ovládaná stoupající touhou, přesunula své ruce k Ittokiho pásku, který rozepla a hned po něm zdolala i zip jeho kalhot.

Otoyu to překvapilo, ale nedal na sobě nic znát. Svlékl jí z té malé růžové sukénky a spodních kalhotek. A pak…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama