Tak jinak vážení...

20. března 2014 v 19:16 | Mayu-chan |  MANGA ~ obsahuje informace a podrubriky
Abych řekla pravdu ani jsem nečekala, že se to bude číst, nebo hned nějaké ovace, ale...

1. Pokud máte připomínky (k editaci, překladu ~ čemukoliv), nemohu je brát v potaz pokud je nenapíšete ...

2. Pokud někomu (a jakože ano) vadí font ~ omlouvám se, ale přeplněný pc nebudu zatěžovat dál ~ navíc při každém stahování fontu mi přibyl vir, který antivirus nerozeznal. Znovu už nechci, gomene...

3. Jestli vám to (některým ano) přijde odbyté nebo já nevím co... Musím vám říct, že tohle co dělám, je proto, že mě to baví a proto, že se o mangu která je skvělá, chci podělit s lidmi, co ji CHTĚJÍ číst.
Chodím do práce a zároveň do školy, a už kvůli pravidelnosti blogu a lidem, co to chtějí, nemohu se s každou kapitolou zabývat týden. Jsem ráda pokud ji stihnu za 2 dny (více listů ~ rozložená práce na několik hodin ~ tzn. každý den něco). Mimoto manga není jediná věc, co dělám.

4. Ohledně velikosti (počtu kapitol) mang si věřím, a jsem schopná přijímat mangy do 50 kapitol ~ možná lehce nad. Dostala jsem návrh na jednu, která má 86... To vážně ne, gomenasai... Možná někdy v budoucnu, když bude volný čas.

Tak to je myslím vše, co jsem k tomuhle tématu chtěla dodat. Ve zkratce ~ připomínky, návrhy, stížnosti, rady a vše okolo pište rovnou mě! Nebudu z toho moudrá, když se mi to dostane z druhé ruky nebo vůbec.
(Nejsem naštvaná, možná to tak vypadá. Možná to vypadá i tak, že si toho o sobě a svých začátečnických překladech moc myslím... Ale tak to není. Pouze jsem chtěla vypasat vše, co se mi nezdá a zároveň objasnit mou situaci. )
Mayu-chan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama