Trixi Grave (1) ~ Chcípni v pekle!

9. dubna 2014 v 16:20 | Mayu-chan |  Trixi Grave ~ pozastavené
Další "něco" inspirované mým snem. Odehrává se to v prostředí jednoho paneláku, dvou bytů a...
A takhle nějak by mohl vypadat Drake...

Zamyslela jsem se. Ten kretén, Drake, po nás pořád jde. Dokonce i po mojí osmileté dceři! Však já tomu hajzlovi ukážu! S Trixy Grave si nikdo zahrávat nebude! Zuřím, vážně že jo. Zaparkuji naše auto, Tom s Katy urychleně vystoupí a spěchají do bytu. Já ještě zamknu a rozlédnu se po potemnělém parkovišti. Nikde ani živáčka, ale stejně se cítím nesvá. Jako by se ještě dnes večer něco mělo stát. Dál už ale nezahálím a raději si pospíším k našemu paneláku.
Když se dostanu dovnitř, ucítím těžký zápach alkoholu. Je to nepříjemné, ale snažím se to nevímat a vystoupám několik schodů k našemu bytu. Dveře jsou pootevřené a to mě vyděsí. Vpadnu do bytu jako hladová lvice a co spatřím mě překvapí. Tom s Katy sedí na gauči a s nimi tam je...
"Pablo! Vypadni z našeho bytu, ty stará ochlastaná trosko!" zařvu na toho pedofilního hajzla. Pablo se postaví, v prazvláštním úsměvu odhalí několik svých zažloutlých zubů a já zacítím onen alkoholový odér.
"Ale no tak, Trix. Přece bys mě nevyháněla, starýho kamaráda!"
"Kamaráda? TY jsi nás zradil! Prodal si nás Drakeovi za trochu koksu a ten prohnilej chlast!"
"Trix, o nic přece nešlo. Vláda by se tě stejně chtěla zbavit! To, že jsi s Drakem prohrála je namíchlo. Tak jsem jen udělal to, co by oni udělali dřív nebo později!" vymlouvalo se to prašivý psisko. A já musela uznat, že má pravdu.

Drake, vůdce většiny rodin yakuzy a jeden z nejnebezpečnějších lidí téhle země vůbec, mi byl přidělen k eliminaci. Jeho život byl opravdu... Už ve svých devíti letech zabil prvního člověka a ve svých osmnácti se přidal k yakuze. O dva roky později, když se dostal do čela yakuzy, mi vláda dala za úkol se ho zbavit. Jakýmkoliv způsobem.
Byl pro ně nebezpečný a já pro ně pracovala, jako takový odklízeč. Kdo se vládě znelíbil, byl nebezpečný a moc si vyskakoval, objevil se na mém seznamu.
Pracovala jsem spolu s Tomem, Pablem a dvěma dalšími. Měli jsme Drakea zabít na jeho jachtě, jenže plán selhal. Pablo s Drakem spolupracoval a za kokain a litry alkoholu nás prodal. Řekl mu všechno, co o nás věděl. Dokonce i číslo mých bot.
Drake s tím totiž počítal a místo své obvyklé ochranky, si do jachty narval skoro celou armádu. Věděl, že po něm jdu já a i to, co dokážu. Jenže když proti vám stojí na šedesát po zuby ozbrojených týpků spolu s vaším kolegou a maníkem, který nejenže se vám vysmívá do obličeje, ale taky vám míří na hlavu s magnumem, moc toho nezmůžete... Ale já a Tom jsme z toho nějak vyvázli a utekli jsme.

"Vypadni Pablo."
"Ale Trix, já nemůžu..."
"Neříkej mi, žes ho sem dovedl!" zavrčela jsem a přepadla mě panika.
"Míří sem. Chce se s tebou setkat Trix a taky s tvou malou, rozkošnou Katy..." zamumlal ten prašivec a úlisně se zadíval na moji holčičku, lepící se k Tomovi.
"Ty jeden úchylnej zmetku!" zařvala jsem nepříčetně a praštila jsem Pabla zaťatou pěstí do zátylku. Ten se zapotácel a obličejem spadl na hranu stolu. Ozvalo se křupnutí, to jak si zlomil nos a Pablo ztratil vědomí. Rychle jsem ho čapla za límec a odtáhla na chodbu. Tam jsem ho nechala ležet na schodech a vrátila se zpět do bytu. Dveře jsem zamkla na dva západy a šla jsem se vloupat do mých tajných míst. To znamená do nádržky u wc, pod parkety, za obrazy...
"Maminko, co to děláš?" zeptala se mě Katy, když mě viděla, jak všude možně vytahuji zbraně, nože a z rámu dveří svoji katanu.
"Katy, zlatíčko... Běž si sbalit batůžek, ano? Pojedeme na výlet," zamumlala jsem, pohladila ji po zádech a mrkla na Toma. Věděl o co mi jde. Vzal jsi dvě zbývající pistole, co jsem nechala na stole a spolu s dcerou si odběhli sbalit to nejnutnější. Musíme vypadnout. A jestli nás Drake najde...
Z chodby jsem uslyšela kroky. Zastavily se.
'To není dobré,' napadlo mě ještě. Ale to bylo tak vše. Dveře bytu se rozletěly napadrť a já automaticky popadla zbraň a namířila ji na díru po nich. Tom se zbraní v ruce přišel z vedlejšího pokoje s Katy, která se ho držela za druhou ruku.
"Co se děje?" zeptal se. Ale já jen pokrčila rameny. Měla jsem sice tušení, ale...
Bylo správné. Do díry po dveřích vkročil Drake. Rozhlédl se po bytě a uchechtl se.
"Nejsi dobrá hospodyňka, Trix. Mohla jsi aspoň trochu poklidit. To se sluší, když čekáš návštěvu," zasmál se Drake a já mu na to nemohla odpovědět. Horlivě jsem přemýšlela, co teď. V ruce měl svůj magnum a mířil na mě.
"Ale copak je to za krasavici? Jakpak se jmenuješ holčičko?"
"NEOPOVAŽUJ se mluvit na naší dceru!" zakřičela jsem a ruce se mi rozklepaly. Za těch deset let hraní si na slušou ženušku jsem změkla.
"Naší? Á Tome, ty jsi tu taky! Nevšiml jsem si tě! Pořád se necháváš chránit svojí ženou?"
"Katy, obejdi prosím toho pána a dojdi k tetě Mel. A zůstaň tam dokud si pro tebe nepřijdeme!" rozkázala jsem dceři a ta se na mě jen vystrašeně podívala.
"BĚŽ!" křikla jsem na ní a Katy mě konečně poslechla. Prosmýkla se okolo Drakea, prolezla dírou po dveřích a utekla.
"Tak když už to tu teď nemusíme cenzurovat pro děti..." zamumlal Drake a ozval se výstřel. Vteřinu na to se vedle mě něco svalilo na zem. Stála jsem ochromeně a nebyla jsem schopná podívat se vedle sebe. Pouze jsem na Drakea mířila svou zbraní a z očí se mi pomalu spouštěly slzy.
"Páni, ty se ani nepodíváš na svého mažela? Jsi vážně zlá vdova, Trix!"
Klepaly se mi ruce. Ale vystřelila jsem. Drake se chytil za břicho, otočil se a vypotácel se z bytu. Já jen sklonila hlavu a podívala se na Toma. Ten hajzl ho trefil přímo do srdce. Kam vlastně šel? Snad ne za...
"Drakeu! Hej! Zastav se, ty hajzle!" zavolala jsem na něho, když jsem vylezla z bytu na chodbu a viděla ho, jak vychází poslední schod do druhého patra.
"Pojď si pro mě!" Ozvala se rána. Drake vykopl dveře a vešel k Mel do bytu. Přiřítila jsem se tam. Stál ke mně zády a před ním se krčily Mel s Katy. Nenapadlo mě nic chytřejšího, než po něm skočit. Spadli jsme na zem, Drake se mrštně převalil nahoru a držel mě pod sebou.
"Utečte! Najdu si vás!" zavolala jsem na ty dvě. Hned potom jsem dostala pěstí. Drake mi jednou rukou držel obě zápěstí a druhou rukou mě zbavoval mých zbraní. Povedlo se mi vyprostit jednu nohu z jeho sevření a nabrala jsem ho kolenem do žeber. Spadl ze mě a já se vyškrábala na nohy. Nenápadně jsem si sáhla do kapsy a nasadila jsem si na prsty pravé ruky můj železný boxer.
"Nemůžu ti dovolt mít zbraně, Trix. Nebylo by to fér. Sám jsem přišel jen tohle jednou."
"To je mi fuk. Míříš na mě, pořád jsi ve výhodě."
"Chceš pěstní souboj? To přeci není důstojné..." mumlal podezřele. Čekala jsem, kdy mě prostě jednoduše zastřelí, ale zatím nic. Místo toho po mě hodil svou zbraň a já po ní instinktivně natáhla ruce. Drake po mě skočil a povalil mě na zem. Držel mě pod sebou a já, ač jsem se škubala jak jsem mohla, nedařilo se mi vytrhnout se mu.
Drake se jen podivně smál a užíval si mou úzkost.
"Já vlastně nevím, jak tě zabít, Trix. Když tě střelím do toho tvého pěkného ksichtíku, bude to škoda. Když tě teď uškrtím, vylezou ti oči z důlků a ani to není moc pěkný pohled... Co kdybych tě jednoduše podříznul?"
"Mě nevyděsíš, kreténe!" jen co jsem to řekla, se mi podařilo uvolnit mou pravačku. A to byla výhra!
Uvolněnou rukou s boxerem jsem Drakea praštila do spánku. Zakvílel, spadl ze mě na zem a já se na něho posadila, rukou ho přidržujíc u země.
"Jedinej, kdo se tu má rozhodovat nad smrtí, jsem já!" zamumlala jsem a začala jsem ho bít do obličeje. Boxer na mé pěsti muchlal Drakeův obličej jako těsto a za chvliku byl zkrvavený tak, že při každém mém dalším úderu už jeho krev stříkala až na mě. Nechala jsem toho. Byl už tak mimo, že jen skučel, i když ještě trochu vnímal.
Natáhla jsem se pro nůž, co se válel opodál.
"Chcípni v pekle, Drakeu!" zamumlala jsem ještě a vší silou jsem do něho nůž bodla. Přesně tam, kde jsem předpokládala jeho srdce. Drake ještě zachrčel, vykašlal pár kusů krve a odpadl.
Už jsem tam nechtěla být ani minutu. Posbírala jsem svoje rozházené zbraně a svou katanu jsem si připla na záda tak, jako jsem ji nosila kdysi. Na několik minut jsem se ještě stavila do našeho bytu, abych sbalila pár věcí sobě a pár dalších pro Katy. Pomyslela jsem na ni a doufala jsem, že se s Mel schovaly někam, kde je rychle najdu.
Vyběhla jsem z paneláku a pohled, který se mi naskytl jsem vážně nečekala.
Přede mnou ležela zkrvavená Mel a za ní stálo několik podezřelých individuí. Katy jsem nikde neviděla.
"Mami..." zaslechla jsem její hlásek. Marně jsem ji hledala očima. Až po několika okamžicích se právě ta individua rozestoupila a zpoza nich vyšla Katy, kterou držel pod krkem nějaký úlisný dědek. Hned mi nedošlo, o co jde, až...
"Tati?" zalapala jsem po dechu.
"Ano, Trix. Jsem to já, tvůj milovaný ztracený tatínek."
"Co to děláš?! Pusť moji dceru!"
"To nepůjde Trix. Ty ses mi nepovedla, vždycky jsi mi odporovala a dělala to, co já nechci. Třeba jako ta práce pro vládu. Tady z malé si vychovám někoho mnohem poslušnějšího, než jsi ty, moje milá," promluvil a mě se podlomily kolena.
"Co si o sobě, sakra... To si myslíš, že ti to dovolím?!"
"Ne, s tím jsem ani nepočítal. Hoši, víte, co máte dělat," řekl směrem k těm individuím, otočil se, a táhnouce za sebou Katy mířil pryč. Rozběhla jsem se k němu, chtěla jsem je zastavit. Ale ozval se výstřel. A další. Najednou kolem mně byla tma a ticho. A já, na všechno zapomněla...


Tak, hotovo. Co myslíte, zaslouží si Trix další pokračování? Má se zase shledat se svou dcerou a pomstít se svému otci, který je do všeho zapletený víc, než tuší a nebo má teď a tady prostě zemřít? Mimochodem, a co Drake, myslíte, že je tak lehké ho zabít?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Seiya Seiya | Web | 9. dubna 2014 v 17:45 | Reagovat

Nom, podle mě by měla Trix zemřít (ale to neber vážně, mám mírnou averzi vůči ženským postavám) a Drake by se z toho mohl nakonec vyhrabat. Otázky je co by bylo s Katy. Ale nechám to na tobě.

2 Mayu-chan Mayu-chan | Web | 9. dubna 2014 v 17:48 | Reagovat

[1]: Já nevím poslední dobou bych nechala v mý tvorbě umřít každýho :D Ono spíš záleží, jestli to má nebo nemá mít vůbec pokračování, protože zatím je to jen jednorázovka :)

3 Tami Tami | Web | 9. dubna 2014 v 19:07 | Reagovat

Já bych nenechala Draka umřít. Taky by bylo hustný kdyby ten její otec byl ve skutečnosti nějaký šéf bandy. Nějaký fakt hozný. A ona by se spojila s Drakem aby zabila otce a zachránila svojí dceru. Při tom by drake prožil hroznou a smutnou smrt :D

4 Mayu-chan Mayu-chan | Web | 9. dubna 2014 v 20:04 | Reagovat

Koukám, že pokračko to asi má mít :D Takže.. Nechte se překvapit, něco k tomu vymyslím :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama