Kinshinsoukan 1 ~ Úvod

6. dubna 2014 v 19:14 | Mayu-chan |  Kinshinsoukan ~ pozastavené
Název by měl z japonského překladu znamenat incest. A z toho vyplývá, že pokud někdo "silnější" vztah mezi sourozenci nesnese, ani by se to neměl pokoušet číst a měl by si ke čtení najít něco jiného ;) Né, že bych vás chtěla vyhazovat, ale komentáře typu "Co to je za prasárnu?" a horší, se mi číst nechce :)


"Nii-chan, nii-chan! Proč nejdeš za Aimi-chan?" zeptala se zelenooká dívka a opřela se svému bratrovi lokty o kolena. Seděla na zemi, dívala se na TV a její bratr byl za ní na gauči.
"Řekla mi, že musí balit, tak nemá čas," odpověděl jí a dlaní od sebe odstrčil její obličej a otočil ji zpět k TV.
"Takže dneska rande nebude?"
"Moje určitě ne, a tvoje asi taky. Rai balí společně s Aimi."
"A proč my máme sbaleno dávno?"
"Ayame... Nedělej ze sebe blbou, víš moc dobře, že Rai i Aimi Shichiro jsou oba zabrždění a dělají všechno na poslední chvíli. Zítra máme odjíždět," zavrčel a na gauči se natáhl. Ayame opravdu věděla, že tihle dva sourozenci jsou pomalí a vážně všechno dělají, až v moment, kdy už je skoro pozdě.. Proto se už dál hloupě neptala a chvíli sledovala program.
Za nějaký čas jí začalo rušit slabé chrápání a tak se podívala na bratra. Haru vážně na gauči usnul. Jeho tmavě modré vlasy mu padaly do očí a levý koutek úst mu lehce tikal. Ayame k bratrovi natáhla ruku a vlasy mu z očí odhrnula.
Sama se pro sebe usmála. Byl tak roztomilý, když spal a taky krásně voněl. Zároveň si uvědomila, že pokaždé, když ho vidí s Aimi-chan, nejradši by si s ní vyměnila místo. Pak jí, ale napadlo, že by si tohle o vlastním bratrovi neměla myslet, ani představovat. A že by k němu neměla cítit nic víc, než k bratrovi, ale nešlo to ovládnout. Něco ji k němu táhlo. Tak silně, že teď měla co dělat, aby se k němu nezačala tisknout. Nebo aby ho nepolíbila.
Zpočátku si myslela, že ty vlažné city, co chová k Raitovi, jejímu klukovi, jsou láska. Ale po několika měsících se to začalo měnit. Začal ji přitahovat vlastní bratr. Chtěla být všude s ním, užívat si jeho přítomnost a po chvíli i jeho tělo, to když si uvědomila, že ji vzrušuje pohled na jeho obnažený hrudník.
A teď jen při vzpomínce na to, seděla celá rudá u gauče s obličejem v dlaních. To přeci nemůže být pravda, nemůže být zamilovaná do vlastního bratra. To není správné...

"Haru-chaaaan! Ayamecchi! Promiňte, jdeme pozdě!" volala už z dálky pohledná blondýnka, táhnouce za sebou kufr na kolečkách a stejně pohledného bratra s batohem.
"No to vidíme! Tak pohněte, ať stihneme vlak," zaručel na ně Haru, když k nim dorazili a otočil se k odchodu. Vedl je ke správnému vlaku, do kterého nastoupili a který je měl dovést až do pobřežního městečka, kde si společně pronajali dva pokoje v hotelu.
Už ve vlaku se Aimi s Haruem oddávali tulení a líbání. A k Ayame se dostavila žárlivost, přestože s Raitem dělala totéž, aby zamaskovala své pravé pocity. Nechtěla, aby to na ní někdo z nich poznal, ale i tak jí pohledy k bratrovi utíkaly víc, než chtěla.
Po hodině cesty vystoupili v pěkném městečku, na jehož kraji, přímo naproti pláži, našli svůj hotel.

Ještě toho odpoledne, před večeří.~~
"Rai, můžu se zeptat?" promluvil Haru na svého kamaráda, když spolu čekali ve frontě na zmrzlinu.
"O co jde?"
"Ty asi u sebe náhodou nemáš.. Hmm... Víš, co myslím!"
"Myslíš kondom?" zasmál se Raito.
"Ne tak nahlas! Jo to myslím..."
"Mám, ale.. Haru, tys to ještě nedělal, co?"
"Co jako myslíš?!" zeptal se přistiženě Haru a jeho obličej trochu zrůžověl.
"No to, k čemu potřebuješ tu gumičku."
"Hmm.. Já... Ne, ještě ne. To vadí?"
"Aimi je podle všeho zvyklá na kluky, kteří vědí co dělat. Asi bys jí to měl říct dřív, než k tomu dojde.."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama