Madara x Itachi (Yaoi +18)

2. dubna 2014 v 13:38 | Mayu-chan |  YAOI (18+)
Tak jsem se rozhodla konečně napsat tohle yaoi, jelikož jsem to slíbila už nějak dávno a nechtělo se mi do toho, protože Itachi.. No z Naruta je to jedna z mých nej postav a jeho yaoi párování se mi nelíbí :D Tak asi to nebude moc dobré :D Gomen :D ~ pro Kimo-chan :3

Probudil se zimou. Zaklepal se a otevřel oči. Ležel na boku u otevřeného okna a jediné, co si pamatoval bylo, že když večer přišel domů, svlékl se a unaveně padl do postele. Jenže ne do naha, tak proč teď na sobě nemá nic?
Chtěl se převalit na znak, ale za sebou někoho ucítil. Opatrně se otočil a když mu došlo, kdo to je, začal ho pohlcovat vztek. Co ten tu dělá?!
"Madaro! Hej! Vzbuď se!" říkal a třásl s dosud spícím mužem, který byl mimochodem také nahý. Itachi se otočil k Madarovi čelem, klekl si a pořádně s ním zatřásl. Myslel si, že ještě spí, ale Madara ho překvapil. Jedním rychlým pohybem ho k sobě stáhl a Itachi si tak zabořil obličej do polštáře těsně vedle Madarovy hlavy. Když se pokusil vstát, ležet tam s vystrčeným zadkem do vzduchu mu nebylo příjemné, zjistil, že to nejde. Madara ho levou rukou držel za krk na místě a tak i přesto, že se vzpíral, musel zůstat tak, jak byl.
"Dobré ráno, Ita-chan..." zamumlal Madara a Itachi sebou na protest škubnul.
"No jak pro koho! Co tu vůbec chceš? A pusť mě, není to zrovna nejpohodlnější!" huhlal Itachi do polštáře.
"Ale no tak, nedělej, že se tě ta poslední hádka ještě drží," ozval se Madara a začal Itachiho šimrat na břiše a ruku pomalu přesouval níž. Itachi se cukal, ale čím víc se snažil, tím pevněji ho Madara držel a tím víc ho krk bolel.
"Jasně že drží! A držet nepřestane! Vždyť ses vyspal se Sasukem! Jak sis to mohl sakra dovolit?!" vrčel Itachi a dál se vzpíral. Madara tomu moc nevěnoval pozornost a raději začal dráždit jeho povadlou chloubu.
"Dej ty svý zvrhlý ruce pryč... Ach..."
"Nedám! Haha. A ta aférka s tvým malým bráškou... Nic to nebylo, chtěl jsem zkusit jestli je jako ty. Hm není, ale myslím, že to Narutovi bude stačit..." vysvětlil Madara, nepřestávaje laskat Itachiho tvrdnoucí rozkrok.
"Co..? Nech toho.. Prosím.." mumlal zadýchaně Itachi a snažil se udržet. Nechtěl aby se mu to líbilo, ale Madara věděl jak na něj. Pustil jeho penis a s chutí si olízl a naslinil prsty, které následně přesně našly to místo, co hledaly.
Madara jemně přejel prsty po jeho otvoru a následně vsunul první prsrt. Itachi jen tlumeně vyjekl. Ten začátek je vždycky tak...
"Myslím, že bys pro mě taky mohl něco udělat," napadlo Madaru a konečně pustil krk svého milence. Itachi se narovnal a trochu protáhl, Madarovy pohubující se prsty ve svém pozadí ignorujíc.
"Co tím myslíš?"
"Moc dobře to víš, Ita-chan.." broukl Madara a očima mu pro jistotu naznačil. Itachi jako na povel zrudnul, ale jelikož už byl hodně vzrušený přišlo mu zbytečné odporovat. Zatlačil na Madarovu ruku a donutil ho tak, dát pokoj jeho zadku. Pak se k němu sklonil, několika něžnými polibky potěšil jeho bradavky a pupík a pak se věnoval už jen Madarovu tepajícímu, vzrušenému klínu.
Uchopil Madarův penis do ruky a pevně sevřel, tak až Madara trochu zavyl. Pak ho celý olízal, od kořene až po růžovou špičku, která už byla trochu slaná z kapek lásky. Když si ho vzal konečně do úst a začal ho jemně sát a škádlit jazykem, Madara slastně zavřel oči a založil si ruce za hlavou.
Itachi to dělal sotva chvilku, ale tak vehementně, že ho Madara musel od sebe odtrhnout, aby se neudělal moc brzy. Itachi se tedy k němu natáhl a konečně ho za celou tu dobu políbil. Bylo to uspěchané, ale mezi nimi romantika nikdy nebyla, tak nač brzdit?
Obkročmo se na Madaru posadil a ještě chvíli se věnovali líbání, než mu jeho milenec kousnutím naznačil, že už by mohli pokračovat. Tak se tedy nadzvedl, a Madara nastavil svou chloubu do správné polohy. Přičem tlačil Itachiho dolů, aby si na něj dosedl. Což i udělal, jen to zabolelo, tak musel chvilku počkat, než se začal pohybovat. Madara ho ještě jednou rukou chytil za bok a pomáhal mu tak dosedat. Druhou ruku položil na jeho penis a drážděním přiváděl Itachiho do extáze už chvilku potom, co začali.
"Ne-nedělej to... J-já se.. udělám," mumlal Itachi se zakloněnou hlavou, užívajíc si Madarovy doteky.
"A to já právě chci," řekl mu na to a začal si ho k sobě přirážet víc a víc. Sám už byl na pokraji a tak během pár silnějších přírazů už plnil jeho nitro.
Pohyby přestaly, ale Itachi byl stále napnutý jako struna. Madara ho pořád dráždil a zrychloval, takže ho nenechal vydechnout.
"Už... Už budu," zamumlal pak a na chvilku skoro přestal dýchat. A z jeho chlouby vytrysklo několik dávek horkého spermatu. Trochu přistálo i na Madarově hrudníku, ale nic si z toho nedělal. Pouze se usmál, když Itachi ulehčeně odpadl vedle něj.
"Ještě jsi naštvanej?" zeptal se ho po chvilce.
"Jsem a budu. To se Sasukem ti neodpustím, to si nemysli," zavrčel Itachi o něco mírněji, než zprvu.
"Fajn, když mi to dál nebudeš odpouštět takhle, nebude mi to vadit!"

Doufám, že se líbilo. Není to moc dlouhé, ale líp to neumím :3 Berte v potaz, že je to psané proti mojí vůli :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Seiya Seiya | Web | 9. dubna 2014 v 17:51 | Reagovat

Huh, jestli je to proti tvojí vůli chci si přečíst nějaký yaoi po vůli :D MadaIta není můj top pairing, ale jsem schopná přečíst skoro vše, takže se mi to líbilo ^^ A teď si jdu přestavovat chudáka Sasana s Madarou :D

2 Mayu-chan Mayu-chan | Web | 9. dubna 2014 v 18:10 | Reagovat

Tak si to hlavně představuj tak, že byl Sasanka znásilněn :D Alespoň na to jsem myslela, když jsem to psala :D
A po vůli, leda to druhý yaoi ~ Izayu a Shizua mám ráda :D

3 ZdenekH ZdenekH | E-mail | 17. ledna 2017 v 20:08 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na mayu-chan-fan-made.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama