Kinshinsoukan 2 ~ Dvě za noc

10. května 2014 v 8:36 | Mayu-chan |  Kinshinsoukan ~ pozastavené
Zdravím, tak je tu další díl našeho malého incestu. Po rozmluvě se svým svědomím ~ kecám s Mo-chan a Kimocchi --> koukněte na její blog ;) http://kimo-chan.blog.cz/ ~ jsem se donutila k dalšímu dílu. Ach ta moje lenost a psychika...

"Aimi-chan... No tak, proč ti na tom tolik záleží?" ptal se Haru s rudým obličejem své přítelkyně, která okolo něho procházela jako lvice v kleci.
"Protože s nezkušenými to prostě nedělám! Nic neumíte a já z toho nic nemám. Poprvé je každý kluk strašně rychle!" stěžovala si a Haru rudl víc a víc. Bylo mu trapně a teď se ještě víc styděl za to, že je panic.
"Teď už s tím nic neudělám," zamumlal potichu a Aimi se zarazila. Pohodila svými dlouhými blond vlasy a podezřele se usmála.
"Ale uděláš! Teď je ideální příležitost k tomu, abys nějakou sbalil a vyspal se s ní! Nebudu ti v tom bránit, nejsem majetnická. A když se pro mě zbavíš tohohle nedostatku, slibuji, že zažiješ něco nevídaného," povídala Aimi s perverzním výrazem a Haru nechápal.
"A-ale Aimi... Já tě nechci podvést!" bránil se, ale Aimi jen kroutila hlavou.
"Prostě to uděláš. Nebo s tebou prostě spát nebudu a sama si na to najdu někoho lepšího," prohlásila nakonec Aimi a Haru se chtě nechtě musel podvolit.
Odevzdaně vstal a vyšel z pokoje. Když už dvě hodiny bezmyšlenkovitě bloumal po areálu narazil na svou sestru.
"Ayame... Co tu děláš?" zamumlal, když si jí všiml.
"Neměla bych se spíš ptát já tebe? S Aimi-chan jste vypadali, že na to skočíte jen, co dojdete do pokoje..." pověděla podrážděně Ayame a natáhla se na lehátko u bazénu.
"No očividně to není tak jak se zdálo..."
"Děje se něco?"
"Proč tu jsi, Ayame? A ještě takhle v noci?" zeptal se Haru a pohladil svou sestru po vlasech.
"Být s Raitem tak nějak není to, co bych chtěla. Asi bych to měla ukončit dřív, než to začne bolet. Ale ty mi řekni, co tu děláš. Nevypadalo to, že byste měli nějaké problémy," řekla Ayame a se zájmem se posadila.
"Trochu jsem zjistil, že Aimi vadí, že jsem ještě..." odmlčel se.
"Panic?" doplnila s mírným úsměvem Ayame a Haru i v tom šeru zrudl jako rak. Začínala mezi nimi být zvláštní atmosféra, když přišlo na tohle téma a Haru pomalu panikařil. Pocity, co teď měl, by se sestrou rozhodně být neměly.
"Jo to, když to musíš vědět. Rozhodla se, že se mnou nic mít nebude, dokud se toho nezbavím. A tak mi řekla, že si mám nějakou najít. Ale já se nedokážu vyspat s jinou!" bránil svou čest Haru a Ayame se rozesmála.
"Dobře onii-chan, uděláme to takhle. Ty se teď vrať a jdi spát, já zítra Aimi naznačím, že jsem tě s někým viděla," navrhla Ayame a potěšený Haru jí vlepil rychlý polibek tam, kde si myslel, že má tvář, poděkoval a v rychlosti odešel.
A Ayame zůstala sedět jako opařená. Jeho teplé rty totiž nevyhledaly její tvář, jak si myslel, ale její ústa. A ona teď seděla na lehátku s bušícím srdcem a prsty přiloženými na svých ústech.

"Aimi-chan, můžu si s tebou promluvit?" zeptala se Ayame ráno, když už bylo po snídani. Kamarádka jen přikývla a tak si spolu šly sednout ke kávě, zatímco Raito a Haru se někam vypařili.
"O čem jsi chtěla mluvit Ayamecchi?"
"No já nevím jak ti to říct..." začala bezradně Ayame a Aimi zpozorněla.
"O co jde?"
"Je to můj brácha a měla bych být k němu loajální, ale ty jsi kamarádka a tak... Já jsem ho prostě večer s někým viděla!" řekla najednou Ayame a Aimi zůstala na chvilku v šoku, pak nad tím ale mávla rukou.
"To je dobré, dovolila jsem mu aby si s jednou rajdou trochu užil, než se dostane ke mě..." pověděla Aimi a Ayame napadalo, že nechápe, co na ní Haru má.
"Jenže ony byly dvě Aimi-chan!"
"D-dvě? Jako najednou?" znejistěla Aimi a Ayame plán vycházel přesně tak, jak měl. To ale ještě netušila, co tím způsobí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama